Aicinām iedzīvotājus patriotiskā noskaņā atzīmēt Mazā biznesa dienu visā Latvijā – 19.novembrī’’

Posted on Updated on

atbalsti-mazo-biznesu

Mikro un mazais bizness veido 94% no visiem Latvijas uzņēmumiem, kuri būtiski ietekmē tautsaimniecību un nodarbinātību. Aicinām Latvijas iedzīvotājus un uzņēmējus atzīmēt Mazā biznesa dienu visā Latvijā 19.novembrī.

Iedzīvotājiem ir iespēja uzzināt vairāk par mazajiem uzņēmumiem Latvijas kartē interneta vietnē mazabiznesadiena.lv un izplānot svētku nedēļas nogali un 19.novembri, atbalstot mazos uzņēmumus. Iniciatīva ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ apvieno vairāk kā 5000 uzņēmumu, kas ir turpat viena desmitā daļa aktīvo uzņēmumu.

Savukārt uzņēmumi var pastāstīt par sevi reģistrējoties minētajā mājas lapā un izmantot plakātu, video un īpašo piedāvājumu veidotājus, kā arī Facebook aplikāciju ‘’Pastāsti citiem’’. Uzņēmumi atjauno informāciju par sevi un izmanto platformu ‘’OPEN’’, kurā uzņēmumi sniedz piedāvājumus citiem uzņēmumiem.

Šogad pirmo reizi sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju iniciatīvas organizētāji un atbalstītāji izveidojuši indeksu ‘’Investīcijām draudzīgākā pašvaldība’’, kas balstīsies uz pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem. ‘’Investīcijām draudzīgākā pašvaldība’’ indeksa atvēršana notiks Improvizācijas šova ‘’SPIEDIENS’’ vadībā ‘’Mazā biznesa dienas sagaidīšanas konferencē’’, š.g. 15.novembrī, plkst. 12.00-14.00, Rīgā, Kultūras pilī ‘’Ziemeļblāzma’’, kuras tiešraide būs vērojama internetā: TVNET un mazabiznesadiena.lv.

Lai Mazā biznesa diena turpmāk kļūtu par oficiāli atzīmējamu dienu katra gada trešā novembra sestdienā, uzsākta arī parakstu vākšanu portālā ‘’Mana Balss’’. Atzīmējamā diena ir iespēja sabiedrībai novērtēt uzņēmīgu un radošu cilvēku devumu Latvijas ekonomikā un nodarbinātībā. Portālā ‘’Mana balss’’ vietnē  iegūstot 10 000 parakstu, Latvijas Biznesa savienība rosinās grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”.

Aicinām mediju pārstāvjus reģistrēties uz ‘’Mazā biznesa dienas sagaidīšanas konferencē’’ Rīgā, Kultūras pilī ‘’Ziemeļblāzma’’, š.g. 15.novembrī, plkst. 12.00-14.00, šeit vai e-pastā info@mazabiznesadiena.lv līdz 14.novembrim plkst. 18.00.

Iniciatīvu ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ un Mazā biznesa dienu šogad stiprina: ‘’SEB Banka’’, ‘’Altum’’, ‘’Rīgas Centrāltirgus’’, atbalsta: ‘’Lursoft’’, ‘’Latvijas Pasts’’, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Rīgas dome, Latvijas Pašvaldību savienība, informē: ziņu aģentūra ‘’LETA’’, ‘’Latvijas Avīze’’, ‘’Dienas Bizness’’ un ‘’iFinanses’’.

Papildu informācija:

Latvijas MVU interneta vietne: www.savieniba.lv Facebook.com/Latvijas-Biznesa-savienība

Iniciatīvas ”Atbalsti mazo biznesu” interneta vietne: www.mazabiznesadiena.lv Facebook/AtbalstiMazoBiznesu

Twitter: AtbalstiMazo

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s