MobiliseSME – jauna mobilitātes iespēja Eiropas MVU darbiniekiem

Posted on Updated on

170207_mobilisesme

Projekts MobiliseSME (Mobilizējot MVU) ar Eiropas Savienības atbalstu ir uzsācis jaunu mobilitātes pilotshēmu Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) darbiniekiem.

Iedvesmojoties no veiksmīgās Erasmus programmas, kas ir pieejama augstskolu studentiem, šī jaunā atbalsta shēma dod iespēju MVU uzņēmumiem nosūtīt kādu no tās darbiniekiem pieredzes apmaiņā citā  uzņēmumā citā valstī uz divu nedēļu līdz divu mēnešu laiku. Tā ir arī iespēja uzņemt pie sevis pieredzes apmaiņā kādas citas valsts uzņēmuma darbinieku pie sevis uz tādu pašu laika periodu.

Uzņēmumi var atrast viens otru izmantojot tiešsaistes partneru meklēšanas platformu, kur tie izvieto tā darbinieka profilu, kuru vēlētos nosūtīt pieredzes apmaiņā vai tāda darbinieka profilu, kuru būtu gatavi uzņemt pie sevis. Tad, kad uzņēmumi no dažādām valstīm  ir atraduši viens otru platformā, tie var nosūtīt apmaiņas pieteikumus projekta nacionālajiem kontaktpunktiem. Ja pieteikums tiks apstiprināts, projekts sniegs finansiālu atbalstu tieši darbiniekam, lai segtu ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Tā kā Latvija nav tiešais pilotprojekta partneris, tad kā kontaktpunkts Latvijas uzņēmumiem darbojas  CEA-PME (Eiropas MVU konfederācija) Ms. Aneta Bodlakova, e-pasts: aneta.bodlakova@cea-pme.com

Pievienojies shēmai reģistrējoties MobiliseSME partneru meklēšanas platformā http://matchmaking.mobilisesme.eu

Plašāka informācija par projektu: http://mobilisesme.eu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s