SME Assembly 2019 akcentē ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nozīmi

Posted on Updated on

Ikgadējās SME Assembly 2019 fokusā šogad
– rīki un programmas, kas sniedz atbalstu uzņēmumiem, iepazīstinot ar to atšķirīgo pieeju un rezultātiem;
– ilgtspējīga uzņēmējdarbība, ilgtspējīgas finanses;
– pašvaldību loma uzņēmējdarbības atbalstam, turklāt, atšķirībā no citiem gadiem, šogad uzņēmējiem pietuvinājušies arī Eiropas Reģionu komitejas pārstāvji, organizējot izbraukuma sēdi asamblejas norises vietā;
– nākotnes darba tirgus izaicinājumi.

Viens no centrālajiem pasākuma notikumiem ir Eiropas Uzņēmējdarbības balvas pasniegšana, kurā tiek izcelti projekti un programmas, kas Eiropā snieguši izcilāko atbalstu uzņēmējiem gan uzsākot uzņēmējdarbību, gan attīstot to, domājot par ilgtspējīgu, “zaļu” nākotni. Apsveicam mūsu sadarbības partnerus KSALatvija un tās valdes priekšsēdētāju Agnese Alksne saņemot atzinības rakstu nominācijā “Atbildīga un ilgtspējīga uzņēmējdarbība” par tās īstenoto Atbildīga biznesa vēstnešu programmu.

Asamblejā Eiropas Komisija (EK) iepazīstināja ar ikgadējo ziņojumu par Eiropas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, norādot, ka Latvijai lielākie izaicinājumi saistīti ar inovācijām un strādājošo kvalifikācijas attīstīšanu.

EK norāda, ka, neskatoties uz neseno progresu, nepieciešami papildu pūliņi, lai palielinātu strādājošo iesaistīšanos profesionālajā izglītībā. Šai apmācībai nepieciešams saskanēt ar pašreizējām kvalifikācijas prasībām, un tai jāveicina mazkvalificēto darbinieku prasmju uzlabošana.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s