Balso, lai Mazā Biznesa diena kļūtu par atzīmējamu dienu Latvijā!

Posted on Updated on

atbalsti-mazo-biznesuLatvijas Biznesa savienība rosina ieviest Mazā biznesa dienu kā atzīmējamo dienu, katra gada trešā novembra sestdienā. Atzīmējamā diena ir iespēja sabiedrībai novērtēt uzņēmīgu un radošu cilvēku devumu Latvijas ekonomikā un nodarbinātībā. Atzīmējamā diena neradīs zaudējumus ekonomikai kā tas būtu brīvdienas gadījumā, bet izcels mikro un mazo uzņēmumu veikumu, mudinās uzņēmējus strādāt un kāpināt kopējo labklājību. Balso šeit:  www.manabalss.lv

Nepieciešami grozījumiem likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”, kurus 2016.gada pavasarī sagatavojusi Labklājības ministrija, atbalstījusi Ekonomikas ministrija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Likumprojekta grozījumus apstiprināja arī Ministru kabinets, bet Saeima 07/04/2016 bez pamatojuma noraidīja grozījumu izskatīšanas uzsākšanu atbildīgajā komisijā.

Balso šeit:  www.manabalss.lv

Mikro un mazais bizness veido 49% no Latvijas tautsaimniecības un nodarbina 67% no visiem darbiniekiem Latvijā reģistrētajos uzņēmumos. Mikro un mazie uzņēmumi nodrošina 45% no Latvijas uzņēmumu kopējā apgrozījuma. Mazais bizness ir Latvijas ilgtspējas dzinējspēks. Saskaņā ar Lursoft datiem uzņēmumi, kas atzīmē Mazā biznesa dienu veiksmīgi attīstās un aug, savukārt iedzīvotāji iegūst gandarījumu, uzzinot, ka Latvijā top daudzi kvalitatīvi produkti un pakalpojumi. To apliecina jau ceturto gadu ievērojamais mājas lapas apmeklējums www.mazabiznesadiena.lv, Facebook lapas AtbalstiMazoBiznesu sekotāji. Eiropas Komisijas Mazā biznesa dienu novērtējusi pieškirot iniciatīvai nacionālā uzvarētāja statusu ”European Poromotion Awards 2014”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s