Līdz 7. aprīlim pašvaldības var pieteikties, lai kļūtu par Eiropas Uzņēmējdarbības reģionu 2018. gadā

Posted on

eerEiropas Reģionu komiteja meklē pilsētas un reģionus, kas ir gatavi radīt un ieviest ambiciozas un izcilas stratēģijas savu uzņēmēju atbalstam. Pieteikumus, lai kļūtu par Eiropas Uzņēmējdarbības reģionu 2018. gadā, var iesniegt līdz 2017 .gada 7. aprīlim.

Eiropas Reģionu komiteja katru gadu izvēlas un apbalvo trīs Eiropas Savienības reģionus, kas uzrāda izcilas un inovatīvas uzņēmējdarbības atbalsta stratēģijas, nešķirojot pēc to lieluma vai bagātības. Pieteikumus ir aicināti iesniegt reģioni, pilsētas vai jebkura līmeņa vietēja vai reģiona līmeņa institūcija, kura ir tiesīga ieviest uzņēmējdarbības vīziju. Trīs daudzsološām un inovatīvām vīzijām ar ticamu īstenošanas plānu tiek piešķirts gada Eiropas Uzņēmējdarbības reģiona tituls („European Entreprenourial Region” (EER))

Eiropas Uzņēmējdarbības reģiona iniciatīva apbalvo nevis par pagātnes sasniegumiem, bet gan atbalsta nākotnes centienus. Tas nozīmē, ka piedalīties var ne tikai tie reģioni, pilsētas, kas jau šobrīd ir attīstītāko vidū. Piedalīties var arī mazāk attīstītas pašvaldības, kurām ir skaidri nākotnes plāni. Reģionu stratēģiju ieviešana tiks novērtēta visa gada laikā, tā noslēgumā sniedzot ieviesto pasākumu objektīvu novērtējumu.

Termiņš pieteikumu iesniegšanai ir 2017. gada 7. aprīlis. Pieteikumu forma un plašāka informācija atrodama Eiropas Uzņēmējdarbības reģiona iniciatīvas tīmekļa vietnē www.cor.europa.eu/eer

Iepriekšējo gadu veiksmīgu stratēģiju piemēri atrodami šeit.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s