17.novembrī atzīmējam Mazā biznesa dienu visā Latvijā.

Posted on

Rīt, 17.novembrī visā Latvijā atzīmējam Mazā biznesa dienu. Mazā biznesa diena ir viena diena gadā, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem. Mazā biznesa diena tiek organizēta iniciatīvas ”Atbalsti mazo biznesu” ietvaros un ir viens no publiskākajiem pasākumiem, kurā piedalīties var ikviens sabiedrības loceklis.


Latvijas Biznesa savienības padomes priekšsēdētāja Elīna Egle ‘’Aicinu Mazā biznesa dienā, mirkli pirms Latvijas simtgades, godināt radošos un uzņēmīgos Latvijas ļaudis, mazos uzņēmējus. Viņi padara mūsu ikdienu vieglāku un krāšņāku, bet Latviju bagātāku.’’
Mazā biznesa dienā aicinām iedzīvotājus ieskatīties Latvijas kartē, interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv, lai izplānotu svētku nedēļas nogali. Mazā biznesa dienu jau sesto gadu atzīmē katra novembra trešajā sestdienā. Šogad tā ir diena pirms Latvijas simtgades svinībām – 17.novembris. Iniciatīva ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ apvieno vairāk kā 5600 uzņēmumu, kas ir turpat viena desmitā daļa no Latvijas aktīvajiem uzņēmumiem.

Iniciatīvu ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ Latvijas pašvaldības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un ‘’Lursoft’’, informē: ziņu aģentūra ‘’LETA’’ un ‘’Latvijas Avīze’’.
Vairāk par Latvijas mazo uzņēmumu sasniegumiem iepriekšējā gadā lasiet: šeit 

Mazā biznesa dienas dalībnieku plakāti 2018: šeit 

Kontakti:
Eduards Filippovs, Latvijas Biznesa savienības valdes priekšsēdētājs, e-pasts: bizness@savieniba.lv, tālr.: 29247037

Papildu informācija:
Darba devēju organizācijas, biedrības ‘’Latvijas Biznesa savienība’’ saknes ir 1996.gadā. Šobrīd Savienība pārstāv 59 uzņēmumu un ar 11 uzņēmēju organizāciju starpniecību vēl vairāk kā 800 biedru uzņēmumu. Savienība ir vienīgā Latvijas MVU interešu pārstāve Eiropas Savienībā – SMEunited biedre un nodrošina pastāvīgu dialogu ar Eiropas Komisiju MVU jomā.
Latvijas Biznesa savienība īsteno iniciatīvu ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ un organizē Mazā biznesa dienu, kas iesaista vairāk kā 5600 uzņēmumu. 2018.gadā Mazā biznesa diena norisināsies Latvijas simtgades zīmē – 17.novembrī. Lai Mazā biznesa diena turpmāk kļūtu par oficiāli atzīmējamu dienu katra gada trešā novembra sestdienā, uzsākta arī parakstu vākšanu portālā ‘’Mana Balss’’. Atzīmējamā diena ir iespēja sabiedrībai novērtēt uzņēmīgu un radošu cilvēku devumu Latvijas ekonomikā un nodarbinātībā. Portālā ‘’Mana balss’’ vietnē https://manabalss.lv/i/1087 iegūstot 10 000 parakstu, Latvijas Biznesa savienība rosinās grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s