Gatavojamies jau piektajai Mazā biznesa dienai 18.novembrī – tiekamies forumos “Valsts atbalsta biznesu” – Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Jelgavā

Posted on Updated on

Esam gandarīti, ka Mazā biznesa diena Latvijā tiks atzīmēta jau piekto gadu un, ka 2013.gadā MVU Foruma (tagad Latvijas Biznesa savienības) organizētie semināri ‘’Atbalsti mazo biznesu’’ turpina iedvesmot uzņēmējus darbīt arvien labāk savu darbu, rosina izmantot valsts atbalstu un piesaistīt investīcijas attīstībai.

Šogad Ekonomikas ministrijas, Mazā biznesa dienas atbalstītājs ALTUM un LIAA kopīgi rīkotajos pasākumos piedalīsies vairāk nekā 20 organizācijas. Aicinām ikvienu, kas vēlas attīstīt savu esošo biznesu vai sākt jaunu, piedalīties š.g. septembrī un oktobrī forumos “Valsts atbalsta biznesu”. Jums tiks piedāvāta visaptveroša informācija par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.

Piesakies uz pasākumu un iepazīsties ar dienaskārtību:

Lai atbalstītu mikro un mazos uzņēmumus, Latvijas Biznesa savienība šajos pasākumos vēstīs par nu jau tradicionālo atbalsta iniciatīvas ‘’Atbalsti mazo biznesu’’ ietvaros, iespēju veicināt uzņēmumu atpazīstamību digitālajā vidē – internet vietnē www.mazabiznesadiena.lv, Facebook un Twitter lapās ‘’Atbalsti Mazo’’. Kā arī aicināsim pirmo reizi pulcēties plašākā pasākumā Rīgas Centrāltirgū 17.novembrī, tā ieskandinot Mazā biznesa dienu visa Latvijā – 18.novembrī.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s