Vai partijas apzinās mazo un vidējo uzņēmumu lomu Latvijas tautsaimniecībā?

Posted on Updated on

Latvijas Biznesa savienība (turpmāk – Savienība.lv) ir uzrunājusi 13. Saeimas vēlēšanās pieteiktās partijas un kandidātus, aicinot dalīties ar savu redzējumu un definēt konkrētas prioritātes mazo un vidējo uzņēmumu (turpmāk – MVU) atbalstam. Jāatzīmē, ka MVU veido 99,4% no kopējā Latvijā reģistrēto uzņēmumu skaita un nodrošina 71% darba vietas valstī.

Savienība.lv ir saņēmusi konkrētas atbildes tikai no 4 partijām un tās publicējam aicinot Jūs izteikt savu vērtējumu un atzīmēt, jūsuprāt, svarīgākos.

Aptaujas dalībniekiem ir iespēja sniegt viedokli par ikvienu citu politisko partiju, kas definējusi savus plānotos darbus tautsaimniecībā. MVU pārstāvju viedoklis tiks apkopots līdz 25.septembrim un publiskots plašākai sabiedrībai un politisko partiju pārstāvjiem.

Aicinām sniegt atbildi par MVU sektoram un biznesam kopumā draudzīgāko partiju sarakstu!

Aptauja pieejama ŠEIT: https://goo.gl/forms/XB37HeUVmijxhjD73

Aptaujas video vēstījums: https://www.facebook.com/Savieniba.lv/videos/676456676056367/?t=19

Papildu informācija:

Darba devēju organizācijas, biedrības ‘’Latvijas Biznesa savienība’’ saknes ir 1996.gadā. Šobrīd Savienība pārstāv 59 uzņēmumu un ar 11 uzņēmēju organizāciju starpniecību vēl vairāk kā 800 biedru uzņēmumu. Savienība ir vienīgā Latvijas MVU interešu pārstāve Eiropas Savienībā – Eiropas Amatniecības, mazo un vidējo uzņēmumu asociācijas (UEAPME) biedrs un nodrošina pastāvīgu dialogu ar Eiropas Komisiju MVU jomā.

Latvijas Biznesa savienība īsteno iniciatīvu ‘’Atbalsti mazo biznesu!’’ un organizē Mazā biznesa dienu, kas iesaista vairāk kā 5600 uzņēmumu. Šogad Mazā biznesa diena norisināsies Latvijas simtgades zīmē – 17.novembrī.

 

Latvijas MVU interneta vietne: www.savieniba.lv  Facebook.com/Latvijas-Biznesa-savienība

Iniciatīvas ”Atbalsti mazo biznesu” interneta vietne: www.mazabiznesadiena.lv

E-pasts: info@mazabiznesadiena.lv Facebook/AtbalstiMazoBiznesu Twitter: AtbalstiMazo

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s